Propagace B2B – nabízené služby

Dejte o sobě vědět
a neutrácejte zbytečně

Nabízená řešení v B2B

Poradenství a tvorba propagačních materiálů

Propagačních materiálů existuje nepřeberně – my Vám pomůžeme zvolit ty, se kterými účinně oslovíte Vaše klienty (nejlepší efekt s nejnižšími náklady). Design manuál sjednotí vizuální styl materiálů, podtrhne Vaši jedinečnost a profesionální prezentaci. Zajistíme pro Vás i tisk/ výrobu jednotlivých materiálů.

Direct marketingové kampaně

Zabezpečíme pro Vás kampaně, které osloví stávající i potenciální zákazníky individuálně, s možností získat zpětnou vazbu. Vybrané cílové skupiny oslovíme adekvátní cestou (pošta, e-mail, telefon,…). Kampaň je rychlá, pružná a lze snadno měřit výsledky. Nabízíme vyhodnocení včetně vložení dat do databáze.

Tvorba webu a on-line marketing

Pomůžeme Vám využít Internet a nové technologie ve Vašem marketingu. Přehledné, atraktivní a vyhledatelné webové stránky jsou vždycky základ, navazovat mohou on-line či e-mailové kampaně. Zhodnotíme pro Vás pozitiva a negativa využití sociálních sítí a účasti v komunitách.

Copywriting

Pro Vaše propagační materiály vytvoříme srozumitelné, přehledné a atraktivní texty, které přitáhnou pozornost, osloví zákazníky, odliší Vás od konkurence a podpoří prodej Vašich výrobků/služeb, Vaši značku a vztahy s klienty.

Databázový marketing

Databáze se spolehlivými daty umožní oslovit správné cílové skupiny v pravý čas tou nejefektivnější cestou. Sestavíme pro Vás seznamy potenciálních klientů, pročistíme duplicity ve Vaší databázi, provedeme analýzy dat pro hlubší znalost zákazníků (data mining), doporučíme jak efektivně nastavit komunikaci s klientem (načasování, kvalitní korespondence).

Vybrané reference

„Na B-inside mohu ocenit především jejich zkušenost, profesionalitu, komplexní pochopení našeho trhu i našich potřeb… Již po dvou měsících jsme díky výzkumu získali téměř 30 nových klientů.“

Andrea Techlová, Kimberly-Clark Professional

Komentáře nejsou povoleny.